pro sezónu 2014 zbývá
 jeden turnaj
AKTUÁLNÍ ŽEBŘÍČEK SOUTĚŽE SPORTOVEC ROKU 2014
ZDE
Sezóna roku 2014 končí 17. dubna turnajem v Obíhačce. Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci reprezentačního plesu Spofesta 18. dubna v Trhové Kamenici.

DALŠÍ AKCE SE CHYSTAJÍ

Srdečně zveme univerzální amatérské sportovce k boji v celoroční soutěži SPORTOVEC ROKU. Tato soutěž se skládá z několika turnajů, které se v průběhu roku odehrávají v sokolovně v Horním Bradle v rámcí SPORTOVNÍCH VÍKENDŮ (pozvánky najdete v menu VÍKENDOVKY). Princip je jednoduchý. V každém turnaji se boduje prvních deset míst, a sportovcem roku se stává ten, kdo bodů nasbírá nejvíce. Takže se moc a moc těšíme na celoroční sportování. Na tuto akci NEMUSÍTE VYPLŇOVAT PŘIHLÁŠKU... Sézóna začíná i končí v dubnu.

V sezóně 2016/17 můžete své body nabírat v turnajích:
VOLEJBAL SMÍŠENÝCH DVOJIC, ČESKÝ DISKGOLF, BADMINTON JEDNOTLIVCŮ, ČESKÝ LAKROS, STŘELCŮ KRÁL, FLORBAL-HOKEJ DVOJIC, CROSS PETANQUE SMÍŠENÝCH DVOJIC, VOLEJBAL SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV, VYŘAZOVÁK V HODU NA KOŠ, BADMINTON MIX DVOJIC, ULAC, NOHEJBAL SMÍŠENÝCH TROJIC, TANEČNÍ PODLOŽKY OBÍHAČKA STOLNÍHO TENISU

VŠECHNY TURNAJE JSOU OPEN

VŠECHNY SPORTOVNÍ AKCE V ROCE 2016

XV. ročník turnaje v obíhačce stolního tenisu o putovní pohár SPOFESTA CUP MICHAL.
Letošní souboj je posledním v sezóně 2015/16 a tedy jí uzavírá. V tu chvíli je také známo, kdo vyhrál celoroční soutěž SPORTOVEC ROKU 2015.
Hraje se zvlášť mužská a ženská soutěž.
Titul v obíhačce obhajují: Bedřich Bridell SVOBODA (Benešov) a Míša VÁŇOVÁ (Neratovice).
Perličkou je, že obhájce mužské soutěže vyhrál tento turnaj 12x...)))
PRAVIDLA a SYSTÉM SOUTĚŽE
__________________________________________________________

XIV. ročník turnaje v halovém volejbale smíšených dvojic o putovní pohár SPOFESTA CUP IVETA.
Letošní turnaj zahajuje sezónu 2016/17 celoroční soutěže SPORTOVEC ROKU 2016.
Titul obhajují RAHAJ - Jarek HAMPEJS (Hlinsko) a Radka HAVLÍKOVÁ-FILIPI (Slatiňany), kteří jako jediní v historii tento turnaj vyhráli 3x, přičemž nikdo jiný ještě nevyhrál ani 2x.

VII. ročník turnaje v badmintonu smíšených dvojic o putovní pohár SPOFESTA CUP PAVEL. Titul obhajují: Martin HRNČÍŘ (Pelhřimov) a Kačka OLYŠAROVÁ (Pardubice)

XIII. ročník turnaje v Českém Diskgolfu o putovní pohár SPOFESTA CUP FRANTIŠEK.
Hraje se zvlášť mužská a ženská soutěž. Titul obhajují: Venda MAREČEK (Trutnov) a Dominika ŠACHLOVÁ (Mladá Boleslav)

VI. ročník soutěže o titul STŘELCŮ KRÁL o putovní pohár SPOFESTA CUP JAREK.
Přijeďte si to s námi rozdat v disciplínách: Lukostřelba, foukačka, vzduchová puška, vzduchová pistole, sportovní prak a šipky.
Titul obhajuje Kačka OLYŠAROVÁ (Pardubice), která je tak jedinou ženou a teprve třetím borcem, který tento tiul získal.

Srdečně zveme příznivce In-Line bruslení na noční tůru z Pardubic do Holic a zpět. Akce je to víkendová, kdy v pátek vyrazíme do Holic, kde přespíme ve skautských srubech, v sobotu se zabavíme a v noci na neděli opět pojedeme zpět do Pardubic.
Hlašte se, prosím, předem. To kvůli kapacitám ubytování.
Zajištěno bude doprovodné vozidlo i zdravotní dozor.
Už teď se moc těšíme na společnou kolečkovanou.
OFICIÁLNÍ POZVÁNKA je ke stažení v pravé části této stránky.

Připravili jsme pro vás sportovní minidílnu, ve které se budeme věnovat nejen běžným sportům, ale hlavně vás naučíme sporty netradiční a to i ty z vlastní tvůrčí dílny.

Kdo dojde dál uvázán na gumovém laně? Soutěžíme v kategorii mužů, žen, ale i dětí. První ročník této soutěže pořádáme v Pardubicích. Více informací v pozvánce a nebo přímo u pořadatelů.
2.000,- Kč pro vítěze.

VII. ročník Florbalhokejového turnaje dvojic. Hraje se zvlášť mužská a ženská soutěž. Titul obhajují: KU.VA DRÁT - Jarek HAMPEJS (Hlinsko) a Martin HRNČÍŘ (Pelhřimov) a ZLATÝ VOČI - Kačka Kachlička OLYŠAROVÁ (Pardubice) & Bára VÁGENKNECHTOVÁ (Rovensko pod Troskami).

XII. ročník v CROSS PÉTANQUE. Hrají smíšené dvojice a v případě špatného počasí stavíme krosovou dráhu v hale. Titul obhajují: Petra ŠENKOVÁ a Pepa MARŠÁLEK (oba z Holic).
Zajímavostí je, že Petra Šenková vyhrála rok po své mamince Jarce a tak se spolu staly jedinou dvojicí rodič-dítě, která tento titul vybojovala.

Tento turnaj je nejstarším ze série FRU-FRU´s CUPŮ, které si pod patronaci a pořadatelská křídla Spofesta vzala (včetně původního klubu - Klub Multisportovců). Turnaj byl založen roku 1993 a hraje se stále, byť někdy s několikaletými přestávkami.
Letos nás čeká již X. ročník turnaje volejbalu smíšených družstev.
Titul obhajují POKÉMONI (Pardubice), kteří jsou zatím jediným týmem, který tento turnaj vyhrál dvakrát.

Mistrovství republiky v soutěži na tanečních podložkách. Hlásit se můžete do kategorií Začátečník, Pokročilý a Expert. Více informací v pozvánce, nebo přímo u pořadatelů...

Vyřazovák v hodu na koš bude mít svůj XI. ročník turnaje. Titul obhajuje Bedřich Bridell SVOBODA (Benešov), který jako jediný titul získal dvakrát.

Srdečně zveme na XIV. ročník turnaje v badmintonu smíšených dvojic. Titul obhajují HO.NO S VLAJEČKOU - Bedřich Bridell SVOBODA a Jarka Jája VLČKOVÁ-SVOBODOVÁ (obaBenešov), kteří tento turnaj vyhráli již 6x. Bridell dokonce 8x, když dva další turnaje vyhrál po boku jiné partnerky.

IX. ročník turnaje v ULAC, dříve známém pod názvem Vybíjená lítacím talířem. Jedná se o turnaj jednotlivců a titul obhajuje Honza MÁLEK z Mladé Boleslavi.