Menu:

OFICIÁLNÍ POZVÁNKY
KE STAŽENÍ


DALŠÍ AKCE SE CHYSTAJÍ

Bydlíte na Českolipsku nebo na Boleslavsku směrem k Lípě? A nebo se chystáte na léto na dovolenou do okolí Doks, a nebo snad přímo do R.A. Poslův Mlýn? V každém případě vás srdečně zveme na pravidelné akce, které pro vás připravujeme právě na POSLOVĚ MLÝNĚ.


Letní prázniny na Poslově Mlýně si můžete zpříjemnit večerními tanečními podložkami. Za vstupné 3,- Kč za skladbu si můžete procvičit rytmus, postřeh, stabilitu, a hlavně se pořádně zapotit...)
__________________________________________________________Žijete v Pardubicíh, nebo zde studujete, nebo jen projíždíte a chcete se zabavit? Nechte se pozvat na akce, které pro vás v Pardubicích a blízkém okolí připravujeme.
V rámci projektu GRANDIÓZNÍ ZÁBAVA jsme pro vás připravili pravidelná deskohraní. Zatím se scházíme každé úterý od 18:00 do 23:00 ve druhém patře OC GRAND v Pardubicích.
Dost možná přibudou ještě další hrací dny - sledujte naší nabídku.
__________________________________________________________
Pro rekreační volejbalisty máme pravidelná pondělní hraní v tělocvičně ZŠ Staňkova v Pardubicích. Tyto večery jsou určeny pro mírně pokročilé milovníky tohoto sportu. Přijďte si s námi zahrát.
__________________________________________________________