sezóny 2015 zbývají
 tři turnaje
AKTUÁLNÍ ŽEBŘÍČEK SOUTĚŽE HRÁČ ROKU 2015
ZDE
Sezóna roku 2015 končí 16. dubna turnajem ve hře Ztracená města. Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci reprezentačního plesu Spofesta 16. dubna v Trhové Kamenici.

DALŠÍ AKCE SE CHYSTAJÍ

Pro milovníky deskových her připravujeme nejen pravidelná setkání, ale i množství turnajů. Pořádáme však i předváděcí akce a to jak na školách,
tak i pro veřejnost třeba před Vánoci...
__________________________________________________________

Mezi turnaji, které každoročně pořádáme, je i série těch, které jsou zařazeny do celoroční soutěže o titul HRÁČ ROKU.

Tato soutěž se skládá z několika turnajů, které se v průběhu roku odehrávají v sokolovně v Horním Bradle v rámcí SPORTOVNÍCH VÍKENDŮ (pozvánky najdete v menu VÍKENDOVKY). Princip je jednoduchý. V každém turnaji se boduje prvních deset míst,
a hráčem roku se stává ten, kdo nasbírá bodů nejvíce.
Takže se těšíme na celoroční klání v hrách.
Na tuto akci NEMUSÍTE VYPLŇOVAT PŘIHLÁŠKU...
Sézóna začíná i končí v dubnu.

V sezóně 2016/17 můžete své body nabírat v turnajích:
PIŠKVORKY, TSURO, TRANS AMERICA, AUTOBUS 22, STOLNÍ HOKEJÍČEK - Chemoplast, ZLODĚJ, DEVADESÁTKA, BABINSKÉHO MEMORIÁL, STOLNÍ BASKET, ABALONE, BLÁZNIVÁ ZOO, DOBA KAMENNÁ, DOMINION, DÁMA a ZTRACENÁ MĚSTA.

I. ročník turnaje hry QUORIDOR, který v rámci projektu GRANDiózní zábava pořádáme v OC Grand v Pardubicích. GRAND CUP QUORIDOR se hraje v kategoriích do 11let a 12+.
PRAVIDLA a SYSTÉM SOUTĚŽE

VI. ročník turnaje hry DOMINION o putovní pohár SPOFESTA CUP JÁJA.
Titul obhajuje Honza Kíza KIZYMA (Frýdlant).
Turnaj je součástí celoroční soutěže HRÁČ ROKU 2015.

VIII. ročník turnaje hry ZTACENÁ MĚSTA o putovní pohár SPOFESTA CUP UPÍREK.
Titul obhajuje Venda MAREČEK (Trutnov).

Piškvorkový turnaj je naším nejstarším herním soubojem mozků. Letos nás čeká již XIX. ročník souboje o putovní pohár SPOFESTA CUP SKLENĚNKA. Hrajeme na poli 12x12, přičemž hrajeme uvnitř čtverců, nikoliv na diagonálách. A vyhrává pouze 5 kamenů. 6-9 kamenů se jako výhra nepočítá. Titul obhajuje Venda MAREČEK (Trutnov), který sice nedrží rekord v počtu titulů, ale jako první získal tři tituly ve třech letech.

II. ročník turnaje v karetní hře AUTOBUS (v jiných krajích a městech znám také pod názvem Manhatan, Indián, atd.) o putovní pohár SPOFESTA CUP KASPI.
Začínáme se třemi kartami na ruce a pak už se jen dobírá a nebo hraje na stole s možností kombinovat vyložené karty. Titul obhajuje Věra DOLEŽALOVÁ (Chrudim).

IX. ročník turnaje hry TSURO o putovní pohár SPOFESTA CUP KACHLIČKA.
Titul obhajuje Míša MAJERÍKOVÁ (Holice).

VIII. ročník turnaje hry TRANS AMERICA o putovní pohár SPOFESTA CUP BRIDELL.
Titul obhajuje Aneta MAGYAROVÁ (Jindřichův Hradec).

Další z turnajů v rámci projektu GRANDiózní zábava. Opět ve II. patře obchodního centra Grand v Pardubicích.

VIII. ročník turnaje ve stolním hokejíčku (Chemoplast) o putovní pohár SPOFESTA CUP PÍĎA.
Soutěž je rozdělena na kategorii mužů a žen.
Titul obhajují: Simča NEPIVODOVÁ (Horka) a Jarek HAMPEJS (Hlinsko), který v tomto turnaji získal rekordních 5 titulů.

VI. ročník turnaje v karetní hře ZLODĚJ o putovní pohár SPOFESTA CUP PEPÍNO.
Úkolem je nakrást soupeřům co nejvíc karet a tedy i bodů.
Titul obhajuje Míša PÍRKOVÁ (Ostřetín).

GRAND CUP GOMOKU... tak kdo je nejlepším piškvorkářem v Pardubicích a širokém okolí? To zjistíme ve druhém patře OC Grand v Pardubicích na konci chystaného turnaje.

XV. ročník ve vědomostně znalostně postřehové hře DEVADESÁTKA o putovní pohár SPOFESTA CUP MELOUNEK. Titul obhajuje Jarek HAMPEJS (Hlinsko), který tento tutul získal 12x a naposledy souboj o titul prohrál v roce 2000.

IX. ročník turnaje hry BABINSKÉHO MEMORIÁL o putovní pohár SPOFESTA CUP PÉŤA.
Titul obhajuje Jarka Jája VLČKOVÁ-SVOBODOVÁ (Benešov).

VIII. ročník turnaje ve stolním basketíčku o putovní pohár SPOFESTA CUP DOLLY.
Titul obhajuje Dan PATERA (Liberec), který jako první po šesti letech přerušil nadvládu jednoho nejmenovaného mistra této hry..)).

IX. ročník turnaje hry ABALONE o putovní pohár SPOFESTA CUP GULÁŠ.
Titul obhajuje Martin HRNČÍŘ (Pelhřimov).

Předvánoční deskohraní vás zve do II. patra OC Grand v Pardubicích. Přijďte si s námi zahrát, a nebo svým blízkým k Vánocům vybrat hru ve stánku předních distributorů a výrobců her.

Do konce sezóny 2016/17 a celoroční soutěže o titul HRÁČ ROKU chybí ještě turnaje v hrách: DOBA KAMENNÁ, BLÁZNIVÁ ZOO, DÁMA a DOMINION. Ještě není rozhodnuto o termínech, ale hned, jak tyto budou určeny, zveřejníme pozvánky...