Menu:


 


Bohužel ani svět zábavy a příjemných zážitků pro děti a dospělé se neobejde bez špíny. Na tomto místě poukážeme na to, jak to chodívá u těch agentur, které tuto záležitost pojali pouze jako byznis, přičemž se naoko ohánějí srdcařstvím a láskou k dětem a této práci.
Ještě předtím, než jsme se "osamostatnili" a pracovali jsme pro jinou společnost, jsme přišli na to jak je to s úplatky, korupcí, praním peněz z dotací, šizení zaměstnanců i klientů a to jen proto, aby si majitelé firem mohli vozit zadečky v bavorácích a jezdit na půl roku do Egypta, a přitom se ani na jedné akci v terénu neukáží. A o prohnilosti systému jsme se přesvědčili na vlastní oči v přímé konfrontaci i s jinými agenturami a vyčůranými podnikateli, kteří své tučné příjmy shovávají za činnost neziskových organizací a přitom v terénu jednají mnohdy i protizákonně. Je až na snadě, že se neozvou sami klienti, třeba učitelky od dětí. Ale tak to vezmeme hezky za ně. Takže dočkejte času, postupně sem budou přibývat příspěvky, ze nad kterými se v lepším případě pousmějete, a v horším případě se vám udělá zle. Je sice možné, že na základě našich svědectví se někdo pokusí u zákonodárců prosadit, aby školy nesměly jezdit v doprovodu animátorů, ale my to riskneme. Vždyť přeci ještě musí být ti, kdo to myslí dobře a kvůli nim a hlavně kvůli dětem a jejich zážitkům a spokojenosti to tak daleko nedojde. Ale uděláme vše proto, abychom znesnadnili hanebnosti, které páchají ti arogantní a prolhaní zloději a tuneláři. Šmejdi ale byli a budou asi všude.
Držte nám palce, je to i pro vás.

Pokud je někdo netrpělivý a lační po informacích, týkajících se této problematiky, tak rádi odpovíme na vaše dotazy kdykoliv. Neděláme to, abychom haněli konkurenci, té se nebojíme, naopak dovedeme mnohé konkurenty pochválit. A klidně si s námi nikdy nikam nejezděte, ale třeba vám aspoň něco pomůžeme zachránit...