Menu:


 
Naše společnost se, mimojiné, zabývá i vývojem nových netradičních sportů a her a výrobou pomůcek. Stejně tak distrubuujeme některé zajímavosti ze světa našeho oboru. Vlastní i distrubuované zboží prodáváme. Rádi zpracujeme i vaše návrhy na sportovní a táborové nářadí, nebo na společenské a deskové hry. Vaše nápady buď odkoupíme a nebo vám pomůžeme při realizaci

Vyrábíme letáky a plakáty, vstupenky i vizitky, diplomy a různé brožury a sešity, pomůžeme vám s grafickými návrhy a jejich realizací. Navrhujeme loga, názvy, apod.

Hodně materiálu, který vidíte na našich akcích, jsou z naší dílny. Tyto webové stránky, včetně všech pozvánek a upoutávek, rovněž.

KONTAKT PRO VÝVOJ, VÝROBU a PRODEJ
722 656 823

X-PAD, EXTREME DANCE PAD PROFI VERSION
Nejlepší taneční podložky (soft pady), jaké jsou na trhu k mání s přiloženou českou hrou PLAY DANCE. Dodáme do několika dnů od objednávky, poradíme s instalací...
CENA: 1.600,- Kč + DOPRAVA
Samozřejmě máme v nabídce i další varianty podložek v různých kvalitách i cenových relacích - ovšem v porovnání s výše nabízenou podložkou je oboje nižší.


POUZDRO NA 4ks TANEČNÍCH PODLOŽEK
Doporučuje se taneční podložky stále nerozkládat a zase skládat na hru. Ale co se složenou podložkou? Natož, když jich máte více? A tak jsme vyvinuli (dílna Jarek Hampejs) a vyrobili úložní a přepravní box na taneční podložky. Vhodný je pro 4 kusy Extreme Dance Pad Profi Version, nebo 6 kusů podložek nižší kategorie. Rám boxu je z masivního dřeva, stěny ze sololitových desek. Bytelné zpracování, které chrání podložky proti poškození při přepravě nebo proti vnějším povětrnostním vlivům. Vhodné pro kluby, sportovní oddíly a školy...
CENA: 1.500,- Kč + DOPRAVASKUPINOVÉ LYŽE 3 nebo 4 MÍSTNÉ
Skupinové lyže vlastní výroby. Dlouho jsme sháněli lyže pro vlastní potřebu. A když už jsme je na trhu objevili, tak byly moc drahé a navíc z pochybných materiálů. My jsme pro vás připravili lyže (dílna Jarek Hampejs) z masivního dřeva. Navíc jsme zkusili změnu v tom, že nohy nemáte volně položené na lyži zatím co se držíte provázku. Na našich lyžích držíte balanc pouze nohama, které k lyži upevníte koženými řemínky. A to je teprve umění společnými silami s parťáky v týmu dojít do cíle první.
Vhodné pro školy, sportovní oddíly, táborové skupiny, apod.
CENA: 1.300,- Kč + DOPRAVA


DRÁTKOVANÉ STROMEČKY
Udělejte radost svým bližním a věnujte jim drátkovaný stromeček z dílny Kačky Olyšarové. Stromečky jsou příjemnou dekorací a lze je pro Vás vyrobit, dle vašich požadavků na barvu. Stromek se může vyrobit i na kámen, který dodáte (třeba kámen z místa Vašeho prvního rande, nebo návštěvy nějakého významného místa).
CENA: 50-80,- Kč (dle náročnosti a počtu korálků )+ POŠTOVNÉNÁRAMKY Z KORÁLKŮ
Někoho obdarovat je vždy milé a příjemné. Máme pro Vás širokou nabídku náramků z korálků z dílny Denči Pálové.
CENA: 35,- Kč + POŠTOVNÉVĚDOMOSTNÍ HRA - DEVADESÁTKA
Pro příznivce vědomostních her jsme vyvinuli a vyrobili hru DEVADESÁTKA, ve které se projeví vaše všeobecné znalosti v kombinaci s postřehem a rychlou reakcí. Hra je prodávána v krabičce s vloženými pravidli.
(tvůrci finální verze hry: Jarda Jerry Mencl a Jarek Hampejs).
CENA: 90,- Kč + POŠTOVÉKABELKA - MĚNÍCÍ BARVY NA SLUNCI
Udělejte radost sebě, nebo někomu blízkému. Kabelku už má každá slečna, žena, dáma. Ale kabelku, která na slunci mění barvy? Buďte mezi prvními.
CENA: 250,- Kč + POŠTOVNÉPLÁŽOVÁ TAŠKA - MĚNÍCÍ BARVY NA SLUNCI
Výtečný dárek, pro ženy. Plážová taška, která na slunci mění barvy.
CENA: 220,- Kč + POŠTOVNÉBATŮŽEK - MĚNÍCÍ BARVY NA SLUNCI
Máme pro Vás batůžek, který mění barvy na slunci.
CENA: 300,- Kč + POŠTOVNÉ
HÁČKOVANÉ ŠÁLY
Nádherné háčkované šály všech možných barevných kombinací z dílny Mudr. Evy Olyšarové jsou nejen vhodným dárkem pro Vaše blízké, ale i výtečným doplňkem Vašeho šatníku.
CENA: 250-300,- Kč (podle druhu a počtu barev v kombinaci) + POŠTOVNÉ


NOČNÍ HRA - MÁGOVÉ
Za poslední roky nabrala hra Mágové na popularitě především své noční verzi, kteroužto si u nás stále někdo objednává, co by část programu. Ale ať budete hrát verzi denní, nebo noční, potřebujete herní karty. K prodeji nabízíme karty ve vlastním barevném provedení, tištěné na tvrdém papíře a oboustranně laminované. Prostě - kvalitní herní materiál, který vám vydrží mnoho let (v ceně nejsou kostýmy).
CENA: 600,- Kč + POŠTOVÉFRISBEE - ULAC
Už si nemusíte stěžovat, že vaše talíře při hře ULAC praskají. Nabízíme k prodeji oficiální talíř, určený pro tuto hru. Navíc je tento talíř vhodný i pro jiné netradiční sporty. Dobré letové vlastnosti na dlouhé hody ho pasují do pozice nejvhodnějšího talíře pro Český Diskgolf, a měkčí pružná hrana ho zase určuje pro hry jako Hadrák, nebo Talířovaná.
CENA: 150,- Kč + POŠTOVÉ