Menu:
Půjčovna na
Poslově Mlýně
 
Pro vaše pobavení zakládáme animátorské základny, jejichž úkolem je být Vám při ruce, kdykoliv si vzpomenete. A tak, chcete-li zabavit na celý den, nebo si jen užít jednoho konkrétního programu, obracejte se na animátorskou zákadnu v místě vašeho pobytu, nebo vaší rekreace. Zabavíme přitom jak školy, kluby, oddíly, firmy, tak i rodiny s dětmi, i bez. Náš program si můžete vybrat v rámci Vaší školy v přírodě, adaptačního nebo lyžařského kurzu, letního tábora, firemní akce, apod.
______________________________________________________________


INFORMACE A OBJEDNÁVKY PROGRAMU
A OSTATNÍCH SLUŽEB ZÁKLADNY V DOKSECH

na tel: 722 656 823


Jste-li s vaší skupinou na rekreaci na Poslově Mlýně, nebo v blízkém okolí Máchova jezera, pak pro Vás rádi přichystáme zážitkový den odpovídající počtu členů vaší výpravy, věku účastníků a samozřejmě taky i počasí.
Zpravidla začínáme po snídani a končíme večeří s přestávkou na polední klid. Po domluvě však lze tento čas uzpůsobit vašim potřebám. Například se tak činí, když chce skupina na závěr dne diskotéku, koncert, nebo třeba noční hru. Pak se buď domluvíme na příplatku, nebo se posune čas zahájení zážitkového dne.
PROGRAM: několik her na seznámení a odbourání ledů. Následují pak jednotlivé části programu, jejichž nabídku najdete v MENU/SPECIÁL/PROGRAM.
CENA: 200,- Kč/osoba - platné pro skupiny ubytované v R.A. Poslův Mlýn
CENA: 250,- Kč pro skupiny v nejbližším okolí Doks. CENY JSOU SMLUVNÍ
Budeme se těšit na společnou zábavu a mnoho příjemných zážitků.


Pokud potřebujete Vaší skupinu zabavit jen na určitou část den, nebo prostě jen chcete partě dopřát zpestření Vašeho vlastního programu, pak si zcela jistě vyberete z naší nabídky programů. Stačí, když se podíváte na nabídku v MENU/SPECIÁL/PROGRAM.
CENA: Každý z programů más vůj vlastní ceník. Ten naleznete v MENU/SPECIÁL/PROGRAM.


Pokud se rekreujete na Poslově Mlýně a nebo v blízkém okolí a chcete se jít bavit a nemáte, kdo by vám ohlídal děti (do 15 let), pak se můžete obrátit na naše animátory.
Rádi vaše ratolesti ohlídáme a jednoduchou formou zabavíme.
CENA: 100,- Kč/dítě a prvních 5 hodin. Každá další dodina je pak za 80,- Kč/dítě - tato nabídka platí pro ubytované v areálu Poslův Mlýn.
CENA: 110,- Kč/dítě a prvních 5 hodin. Každá další dodina je pak za 90,- Kč/dítě - tato nabídka platí pro obyvatele Doks.
CENA: 120,- Kč/dítě + cestovné (pokud své dítě/děti nedovezete do areálu Poslův Mlýn) - tato nabídka platí pro rekreanty v okolí Doks a obyvatele blízkých obcí (do 25 km)


Pro ubytované na R.A. POSLŮV MLÝN nabízíme i ZDRAVOTNÍ SLUŽBY.

     Je totiž možné, že zjistíte, že potřebujete nějaký ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL a zrovinka jako na potvoru vám tento v lékárničce chybí. Naše lékárna je k dispozici, ať už se jedná o léky, nebo obvazový materiál, teplměry, pinzety, atp. Jen předem avizujeme, že ten materiál, který ubývá (léky, gázy, masti, atp.) nás něco stojí a tudíž si kalkulujeme paušální cenu. Pokud však potřebujete něco, co nespěchá, rádi vám potřebný materiál dovezeme z lékárny ve městě.

     Může se také stát, že budete potřebovat ODVOZ K LÉKAŘI. Pokud bude naše vozidlo zrovinka k dispozici, rádi vás odvezeme k lékaři do Doks, nebo do nemocnice v České Lípě. Ceny odvozů viz. ceník.

     Pokud jste na Poslově Mlýně na rodinné rekreaci, nebo jste v areálu pouze na procházce nebo na některé z atrakcí a něco se Vám přihodí, pak Vás samozřejmě rádi OŠETŘÍME.

     Jste-li na Poslově Mlýně jako organizovaná skupina (školy v přírodě, ozdravné pobyty, adaptační kurzy, sportovní soustředění) a nemáte-li svého zdravotníka, můžete si zdravotní služby objednat přímo u nás. Náš zdravotník vám zpracuje dokumentaci, povede zdravotní deník, ošetří veškerá poranění, odveze pacienty k lékaři - tedy je vám nabídnut KOMPLETNÍ ZDRAVOTNÍ DOZOR. Ceny najdete v ceníku níže. Ovšem pozor tyto ceny se týkají pouze těch subjektů, jež jsou v areálu bez doprovodu jiné agentury, která pobyt klienta pořádá za účelem zisku - platí i pro občanská sdružení !!!

     Naše zdravotní služby pro JINÉ AGENTRUY budou samozřejmě vyšší, a to ať za materiál, odvoz, nebo kompletní dozor.
     Organizovaným skupinám (školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, apod.), kterým vypadl dospělý dozor na denní program, nabízíme služby "vychovatele". Tento bude k ruce týmu organizátora a bude bavit svěřené osoby a pomáhat s programem. Takovýto vychovatel ovšem nepoužívá náš materiál, ba ani osnovy programu. Chcete-li využít i těchto služeb, objednejte si u nás program, nebo zážitkový den.     Pokud potřebujete pomoci s nočním hlídáním, nabízíme i tyto služby. Ceny jsou platné pro minimálně 10 hlídaných osob. Pokud potřebujete ohlídat jen dvě děti, kontaktujte nás ohledně služeb AU-PAIR.