Menu:

OCENĚNÍ
 Titul "ZÁKAZNÍK ROKU"  je cena, kterou interně  udělujeme tomu našemu  klientovi, který s námi
 v daném roce absolvoval  nejvíce akcí, a pak také  bereme v potaz dobu  trvání akcí a také počet  účastníků.
ZÁKAZNÍK ROKU 2015
ZŠ SMETANOVY SADY (Holešov)
ZÁKAZNÍK ROKU 2014
ZŠ HEYROVSKÉHO (Chomutov)
ZÁKAZNÍK ROKU 2013
ZŠ ŠPITÁLSKÁ (Praha)
ZÁKAZNÍK ROKU 2012
ZŠ BAKOV n/J.
(Bakov nad Jizerou)
ZÁKAZNÍK ROKU 2011
ZŠ PLAMÍNKOVÉ (Praha)





















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































VAŠE POCHVALA
... nás potěší a jsme za ni vděčni. Vaše pochvala je pro nás motivací a hnacím motorem...

Ale nohama stojíme pevně na zemi, neboť je vždy co zlepšovat. A pokud uděláme najakou chybu, umíme se z ní poučit a vynaložíme vše, abychom chybu napravili a uměli se z ní poučit.
VAŠE STÍŽNOSTI
... nikdy nedojdou zapomění, neboť chceme, abyste byli s našimi službami spokojení. Změnit k lepšímu můžeme nejen naše programové záležitosti. Samozřejmě máme vliv na práci instruktorů-animátorů. To jsou ovšem věci naše, firemní. My ale můžeme dost ovlivňovat Vaší nespokojenost se stravou a nebo ubytováním, tedy to, co objednáváme u našich subdodavatelů.
A tak se nebojte ozvat.
Je to nejen pro nás a pro Vás, ale i pro zlepšení služeb všech, kdo se v této oblasti oboru pohybují a své služby nabízí.
VAŠE NÁPADY
A PŘIPOMÍNKY

... jsou pro nás důležité pro to, abychom se neustále vyvíjeli a zdokonalovali a byli tak pro vás stále atraktivním partnerem.
VAŠE PŘÁNÍ
A ŽÁDOSTI

... jsou pro nás milou povinností, kterou rádi vykonáme, aby nám společně bylo příjemně
a naše akce se líbily dětem, učitelům,
rodičům, Vám, ale koneckonců i nám.
VAŠE PODNĚTY
... jsou zkrátka nezbytnou součástí chodu naší společnosti, aby naše akce byly kvalitní a žádané. Děkujeme vám tedy za každé hodnocení našich akcí, ať již jsou kladná či záporná, těšíme se na vaše vyjádření a na další setkání a spolupráci s Vámi.









































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































     Grandiozní Kulturáček (Pardubice) - WS Vypalování do dřeva - OC Grand Pardubice
     ZŠ Bakov nad Jizerou (Bakov) - Lyžařský kurz - Centrum Bedřichov
     KSH Figurka (Pardubice) - II. roč. turnaje Quoridor - OC Grand Pardubice
     Grandiozní Kulturáček (Pardubice) - WS Zdobení minidortů - OC Grand Pardubice
     ZŠ Fryčovická (Praha) - Adaptační kurz - Penzion Klamovka Nižbor
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Doba kamenná - OC Grand Pardubice
     Grandiozní Kulturáček (Pardubice) - Slavnostní otevření - OC Grand Pardubice



     Grandiozní zábava (Pardubice) - Mikulášský karneval - OC Grand Pardubice
     Pardubická Ryengle (Pardubice) - Dětský koutek - Ideon Pardubice
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Stolní basket - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - IX. roč. turnaje Abalone - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XIII. roč. turnaje Badminton mix dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - IX. roč. turnaje ULAC - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XI. roč. turnaje Vyřazovák - SOK.HBO
     SPOFESTA (Pardubice) - 66. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     KSH Figurka (Pardubice) - IX. roč. turnaje Babinského memoriál - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - XV. roč. turnaje Devadesátka - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VII. roč. turnaje Badminton singles - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - X. roč. turnaje Volejbal mix družstev - SOK.HBO
     SPOFESTA (Pardubice) - 65. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Na Lukách (Polička) - Adaptační kurz - Štíří Důl - Hluboká
     Gampl Bratří Čapků (Praha) - Adaptační kurz - Štíří Důl - Hluboká
     ZŠ Týnec nad Sázavou (Týnec) - Zážitkový den - ZŠ Týnec
     ZŠ Holešov (Holešov) - Adaptační kurz - Hotel Čerňava - Vizovice
     ZŠ Hloubětín (Praha) - Adapťák učitelů - RS Stará Živohošť
     RS Stará Živohošť (Stará Živohošť) - ŠAnimátorská základna - Stará Živohošť
     ZŠ Nový Bor (Nový Bor) - Noční hra Slabiky - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Metelkovo nám. (Teplice) - Škola v přírodě - U Jasanu - Chřibská
     ZŠ Palachova (Ústí nad Labem) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Dolákova (Praha) - Škola v přírodě - Chata Muhu - Jindřichov
     ZŠ Bakov nad Jizerou (Bakov n/J.) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Glowackého (Praha) - Škola v přírodě - RS Stará Živohošť - Stará Živohošť
     RS Poslův Mlýn (Doksy) - Dětský den - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Fr. Plamínkové (Praha) - Škola v přírodě - RS Stará Živohošť - Stará Živohošť
     ZŠ Hloubětín (Praha) - Škola v přírodě - U Jasanu - Chřibská
     ZŠ Fryčovická (Praha) - Škola v přírodě - Chata Muhu - Jindřichov
     ZŠ Děčín (Děčín) - Škola v přírodě - Hotel Kovošrot - Kytlice
     ZŠ Hořín (Hořín) - Zážitkový den - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Hloubětín (Praha) - Škola v přírodě - U Jasanu - Chřibská
     ZŠ Zdice (Zdice) - Škola v přírodě - RS Loutí - Loutí
     ZŠ Václavkova (M.B.) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - Železná Ruda
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Trans America - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - IX. roč. turnaje Tsuro - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VI. roč. soutěže Střelců král - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VII. roč. turnaje Badminton singles - SOK.HBO
     SPOFESTA (Pardubice) - 64. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Stříbrnická (Litoměřice) - Zážitkový den - U Skály - Kytlice
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - Železná Ruda
     ZŠ Ladova (Litoměřice) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Horní Jiřetín (Horní Jiřetín) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Litvínovská (Praha) - Škola v přírodě - RS Stará Živohošť - Stará Živohošť
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Rs Radost - Důl u Sedlice
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - Železná Ruda
     ZŠ Holešov (Holešov) - Škola v přírodě - Hotel Revika - Vizovice
     ZŠ Kaplického (Liberec) - Škola v přírodě - U Jasanu - Chřibská
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - Železná Ruda
     ZŠ Ostrov (Ostrov nad Ohří) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn - Doksy
     ZŠ Zbor. nám. (Pardubice) - Škola v přírodě - Štíří Důl - Hluboká
     ZŠ Chválenická (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - Železná Ruda
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Ztracená města - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - XIX. roč. turnaje Piškvorky - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XIV. roč. turnaje Volejbal smíšených dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XV. roč. turnaje Obíhačka stolního tenisu - SOK.HBO
     SPOFESTA (Pardubice) - 22. roč. SPOLTURA - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - I. roč. turnaje Quoridor - OC Grand
     Klub Multisportovců (ČR) - III. roč. turnaje Taneční podložky - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XII. roč. turnaje Český Diskgolf - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VIII. roč. turnaje ULAC - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VI. roč. turnaje Florbal-Hokej dvojic - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - XIV. roč. turnaje Devadesátka - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI. roč. turnaje Dominion - SOK.HBO
     SPOFESTA (ČR) - 63. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     KSH Figurka (Pardubice) - Grand Cup Quoridor - OC Grand Pardubice
     OC Grand (Pardubice) - Spuštění projektu GRANDiózní zábava - OC Grand PCE
     KSH Figurka (Pardubice) - VII. roč. turnaje Doba Kamenná - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - V. roč. turnaje Bláznivá ZOO - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VI. roč. turnaje Badminton singles - SOK.HBO



     Penzion Na Křižovatce (Polevsko) - Silvestr - Penzion NK
     Penzion Na Křižovatce (Polevsko) - Vánoční večírek - Penzion NK
     Pardubická Ryengle (Pardubice) - Dětský koutek - Ideon
     Klub Multisportovců (ČR) - XII. roč. turnaje Badminton mix.dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - X. roč. turnaje Vyřazovák v hodu na koš - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Tsuro - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII. roč. turnaje Trans America - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Abalone - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 62. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     Penzion Na Křižovatce (Polevsko) - RetroDisco - Penzion NK
     KSH Figurka (Pardubice) - VIII. roč. turnaje Babinského memoriál - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 61. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Metelkovo Nám. (Teplice) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ZŠ Zeleneč (Praha) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Hloubětín (Praha) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ČEZ - Firemní akce - Poslův Mlýn
     ZŠ Pastelka (Rumburk) - Zážitkový den - ZŠ Pastelka
     ZŠ J.Plesingera (Neratovice) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ZŠ J.Plesingera (Neratovice) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     Obec Polevsko (Polevsko) - Zážitkový den - Penzion Na Křižovatce
     Gymnázium Bří Čapků (Praha) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ZŠ Týnec nad Sázavou (Týnec) - Zážitkový den - RS Loutí
     ZŠ Řehlovice (Řehlovice) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ZŠ Holešov (Holešov) - Adaptační kurz - Hotel Tesák
     AC Tepo (Kladno) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     Veřejnost a klienti PM - Diskotéky celoprázdninové - Poslův Mlýn
     OS Kovo - Firemní akce - Poslův Mlýn
     Mažoretky (Dobrotín) - Noční hra Slabiky - Poslův Mlýn
     Provod (USK VŠEM) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     Veřejnost a klienti PM - Taneční podložky celoprázdninové - Poslův Mlýn
     Zohir (Praha) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     Apalucha (Kutná Hora) - Slaňování - Poslův Mlýn
     ZŠ a obec Hořín (Hořín) - Dětský den - stadion Hořín
     Apalucha (Kutná Hora) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     ZŠ 5. Mladá Boleslav (MB) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ Úštěk (Úštěk) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ Nový Bor (Nový Bor) - ULAC - Poslův Mlýn
     ZŠ Nám. Míru (Liberec) - Zážitkový den - Penzion U Skály - Kytlice
     ZŠ Česká Kamenice (Česká Kamenice) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Dolákova (Praha) - Škola v přírodě - Penzion U Skály - Kytlice
     ZŠ Újezd nad lesy (Újezd) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Kralupy nad Vltavou (Kralupy) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     VOŠ a SŠ Nový Bor - Střelby a Tchoukball - Poslův Mlýn
     Obec Polevsko (Polevsko) - Dětský den - Penzion Na Křižovatce - Polevsko
     ZŠ Stříbrnická (Liberec) - Zážitkový den - Penzion Centrum - Bedřichov
     ZŠ Nám. Míru (Liberec) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ U Obory (Praha) - Škola v přírodě - RS Kladno - Doksy
     ZŠ Plaňany (Plaňany) - Škola v přírodě - Hotel Borný - Doksy
     ZŠ Cerhenice (Cerhenice) - Škola v přírodě - Hotel Borný - Doksy
     RA Poslův Mlýn a Město Doksy (Doksy) - Dětský den - Poslův Mlýn
     ZŠ Stříbrnická (Liberec) Zážitkový den - Hotel Kavka - Malá Skála
     ZŠ U Stadionu (Most) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ I. Polabiny (Pardubice) - Tchoukball - Poslův Mlýn
     ZŠ I. Polabiny (Pardubice) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Noční hra Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ I. Polabiny (Pardubice) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     ZŠ Pavlišovská (Náchod) - Škola v přírodě - Borek
     ZŠ Březenecká (Chomutov) - Nízké lanové překážky - Poslův Mlýn
     ZŠ Holešov (Holešov) - Škola v přírodě - Hotel Revika - Vizovice
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Škola v přírodě - RSS U Jasanu - Chřibská
     ZŠ Pod Marjánkou (Praha) - Tchoukball - Poslův Mlýn
     ZŠ Pod Marjánkou (Praha) - Střelby - Poslův Mlýn
     ZŠ Hořín (Hořín) - Zážitkový den - Penzion U Skály
     ZŠ Václavkova (Mladá Boleslav) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Fryčovická (Praha) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Pod Marjánkou (Praha) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     ZŠ Hloubětín (Praha) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     Obec Polevsko (Polevsko) - Čarodějnice - Penzion Na křižovatce (Polevsko)
     ZŠ J.V.Myslbeka (Ostrov) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     25. ZŠ (Plzeň) - Škola v přírodě - Hotel Grádl - železná Ruda
     ZŠ J. Matiegky (Mělník) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Byšice (Byšice) - Škola v přírodě - Penzion U Skály - Kytlice
     Klub Multisportovců (ČR) - XIII.roč. turnaje Volejbal Mix dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XIV.roč. turnaje Obíhačka - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - Ples- Sokolovna Trhová Kamenice
     KSH Figurka (Pardubice) - XVIII.roč. turnaje Piškvorky - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Ztracená města - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 21. Spoltura - SOK.HBO
     Obec Polevsko (Polevsko) - Velikonoční taneční zábava - Penzion Na křižovatce      (Polevsko)
     Klub Multisportovců (ČR) - VII.roč. turnaje Nohejbal Mix trojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - III.roč. turnaje Taneční podložky - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - V.roč. turnaje Dominion - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI.roč. turnaje Dáma - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 60. Sportovní víkend - SOK.HBO
     Obec Polevsko (Polevsko) - Maškarní ples - Penzion Na křižovatce (Polevsko)
     Tatínkové s dětmi (Sezemice) - Předváděčka ULAC - ZŠ Jiráskova (Sezemice)
     ZŠ Bakov (Bakov nad Jizerou) - Lyžařský kurz - Penzion Aktiv (Vysoká nad Jizerou)



     Klub Multisportovců (ČR) - V.roč. turnaje Badminton singles - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - IV.roč. turnaje Bláznivá ZOO - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI.roč. turnaje Doba kamenná - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 59. Sportovní víkend - SOK.HBO
     Kulturní spolek Ryengle (Pardubice) - Taneční podložky - Ideon Pardubice
     Klub Multisportovců (ČR) - IX.roč. turnaje Vyřazovák v hodu na koš - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - VII.roč. turnaje ULAC - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Stolní Baesketbal - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Abalone - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 58. Sportovní víkend - SOK.HBO
     ZŠ Bernartice (Bernartice) - Předváděcí akce TP - ZŠ Bernartice
     Klub Multisportovců (ČR) - XI.roč. turnaje Badminton Mix dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - V.roč. soutěže Střelců král - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - XIII.roč. turnaje Devadesátka - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Babinského memoriál - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 57. Sportovní víkend - SOK.HBO
     Uděláme pořádek (Česká Lípa) - Zvučení a dětský koutek - sídliště
     Uděláme pořádek (Česká Lípa) - Zvučení a dětský koutek - sídliště
     ZŠ Metelkovo nám. (Teplice) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     Dvořákovo gymnázium (Kralupy nad Vltavou) - Diskotéka - Poslův Mlýn
     Uděláme pořádek (Česká Lípa) - Zvučení a dětský koutek - Nám. Česká Lípa
     HAVEN - MTB Cross Country - Poslův Mlýn
     Medical Technologies - Zážitkový den - Penzion U Skály Kytlice
     Klub Multisportovců (ČR) - XI.roč. turnaje Cross Pétanque - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XI.roč. turnaje Český Diskgolf - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - V.roč. turnaje Florbal-Hokej - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Stolní hokejíček - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - V.roč. turnaje Zloděj - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 56. Sportovní víkend - SOK.HBO
     ZŠ Komenského (Týnec nad Sázavou) - Zážitkový den - R.S. Loutí
     ZŠ Jana A. Komenského (Louny) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     Gymnázium Bří Čapků (Praha) - Adaptační kurz - Poslův Mlýn
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Adaptační kurz - Penzion Měděnec
     Gymnázium (Neratovice) - Nízké lanové překážky - Poslův Mlýn
     AC TEPO (Kladno) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     DDM Mladá Boleslav (Mladá Boleslav) - Taneční podložky a Diskotéka - Poslův Mlýn
     Mažoretky Dobrovice (Dobrovice) - Noční hra Rangers - Poslův Mlýn
     DDM Libertin (Česká Lípa) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     Mažoretky Dobrovice (Dobrovice) - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     USK VŠEM - Mágové a Taneční podložky - Poslův Mlýn
     TK Power of Dance - Diskotéka - Poslův Mlýn
     Skautské Jamboree - Diskotéka - Poslův Mlýn
     USK VŠEM - Taneční podložky a Disko - Poslův Mlýn
     LT Srdíčko - Deskohraní - Po
     USK VŠEM - Taneční podložky - Poslův Mlýn
     AJC Ivany Mrňákové (Ústí nad Labem) - Taneční podložky - Hotel Kovošrot Kytlice
     ZŠ Palachova (Ústí nad Labem) - Předváděcí akce - Tělocvična ZŠ Palachova
     ZŠ Stříbrnická (Ústí nad Labem) - Zážitkový den - Penzion U Skály Kytlice
     ZŠ a MŠ Bernartice - Zážitkový den - LT Podskalák
     ZŠ Lesní (Liberec) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Sluhy - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Trans America - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI.roč. turnaje TSURO - SOK.HBO
     MHDM Bublannina (ČR) - 55. Sportovní víkend - SOK.HBO
     ZŠ Mimoň - Střelby, Taneční podložky, Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ Bakov nad Jizerou - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Plaňany - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Horní Beřkovice - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ J. Matěgky (Mělník) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ U stadionu (Most) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Mágové - Poslův Mlýn
     ZŠ Nám. Komenského (Kralupy nad Vltavou) - Škola v přírodě - Seba Borovice
     R.A. Poslův Mlýn a Sbor dobrovolných hasičů Doksy - Dětský den
     ZŠ Pod vodojemem (Ústí nad Labem) - Střelby - Poslův Mlýn
     ZŠ Generála Svobody (Nový Bor) - Mágové - Poslův Mlýn
     NESTLE (Polsko) - Diskotéka - Poslův Mlýn
     MŠ Pohádka (Liberec) - Zážitkový den - Poslův Mlýn
     ZŠ Trávníčkova (Praha) - Střelby a Taneční podložky - Poslův Mlýn
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
      (Ústí nad Labem) - Nízké lanové překážky - Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - 54. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Fryčovická (Praha) - Škola v přírodě - Hotel Kořínek
     ZŠ Dolákova (Praha) - Škola v přírodě - Poslův Mlýn
     ZŠ Palachova (Ústí nad Labem) - Škola v přírodě - Hotel Kořínek
      (Ústí nad Labem) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     TS Lyra (Čelákovice) - Zvučení taneční soutěže - Tělocvična ZŠ Čelákovice
     ZŠ Dubí - Lana, Odrazky, Střelby, TP a Disko - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Vít. Nezvala (Most) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ŠAK (Jablonec nad Nisou) - Taneční podložky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Špitálská (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     Klub Multisportovců (ČR) - XII.roč. turnaje Volejbal Mix.dvojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - XIII.roč. turnaje Obíhačka - SOK.HBO
     MHDM Bublanina (ČR) - Ples - Sokolovna Trhová Kamenice
     KSH Figurka (Pardubice) - XVII.roč. turnaje Piškvorky - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI.roč. turnaje Ztracená města - SOK.HBO
     MHDM Bublanina (ČR) - 20. SPOLTURA - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Dubá - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dolákova (Praha) - Škola v přírodě - Penzion "U skály" Kytlice
     ZŠ Bakov nad Jizerou - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dubá - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     Rugby Klub Petrovice - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Zdice (Zdice) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     Taneční skupina LYRA (Čelákovice) - Ozvučení soutěže + diskotéka - ZŠ Čelákovice
     Klub Multisportovců (ČR) - VI.roč. turnaje Nohejbal mix.trojic - SOK.HBO
     Klub Multisportovců (ČR) - II.roč. turnaje Taneční podložky - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VI.roč. turnaje Stolní basket - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - VII.roč. turnaje Abalone - SOK.HBO
     KSH Figurka (Pardubice) - IV.roč. turnaje Dominion - SOK.HBO
     MHDM Bublanina (ČR) - 54. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     Hemojunior - Taneční podložky, Diskotéka, promítání - Lovecká Mumlava Harrachov



     Pardubická Ryengle (Pardubice) - Dětský koutek, Taneční podložky - Ideon Pardubice
     MHDM Bublanina (ČR) - 52. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Pod Marjánkou (Praha) - Adaptační kurz - Hotel Hláska
     USK VŠEM - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Mažoretky - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     61 PS Paprsek (Praha) - ULAC, Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - 51. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     Hemojunior - Taneční podložky, Střelby - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Komenského nám. (Kralupy n/Vlt.) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Vančurova (Praha-Zbraslav) - Adaptační kurz - R.S. Blaník
     ZŠ Lipence (Praha) - Zážitkové dny - RS Střelské Hoštice
     ZŠ Metelkovo nám. (Teplice) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - 50. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     OA Vinohradská (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     Gymnázium Bří Čapků (Praha) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     ZĚ Zeleneč (Zeleneč) - Diskotéka, Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     SOŠ InterDact - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Jungmanovy sady (Mělník) - Taneční podložky, Mágové, Střelby, ULAC
     - R.A. Poslův Mlýn
     Gymnázium FP (Neratovice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Komenského (Louny) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     PEF UK - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     AC Tepo (Kladno) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     CBU Vysočina (Jihlava) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     FK (Stráž pod Ralskem) - Střlecké odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     Mažoretky (Praha) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     PEF UK - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     OS Kovo - Zážitkový deny - R.A. Poslův Mlýn
     Mažoretky Kopretinky (Dobrovice) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     USK VŠEM - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ??? (???) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ??? (???) - karaoke, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ??? (???) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ??? (???) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     OS Země lidí - Disko - R.A. Poslův Mlýn
     SOS Kinderdorf - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     SK Viktorie (Jiříkov) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     Statutární město (Most) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     OS Heřmánek (Chomutov) - Taneční podložky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Dolní Řasnice (Dolní Řasnice) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Údlice (Údlice) - Zážitkový den - Penzion U skály Kytlice
     ZŠ Kamenický Šenov (Kamenický Šenov) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Nová role (Nová Role) - Taneční podložky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     Gymnázium Litoměřická (Praha) - Taneční podložky, Karaoke - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bílá (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Pod Ralskem - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     SDH (Senomlaty) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Velvary (Velvary) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Smetanova (Hlinsko) - Zážitkový den - Wolkerova planina Svratouch
     ZŠ Velvary (Velvary) - Zážitkový den - RS Naděje Svratouch
     Gymnázium (Česká Lípa) - Zážitkový den - Penzion U skály Kytlice
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     SŠTŘ (Nový Bydžov) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ??? (???) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Zdice (Zdice) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ U stadionu (Most) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Aleská (Bílina) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     R.A. Poslův Mlýn a Sbor dobrovolných hasičů Doksy - Dětský den
     - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Špitálská (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Lipence (Praha) - Zdravotní služba, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Fr. Plamínkové (Praha) - Škola v přírodě - Hotel Kořínek
     Pregis (Jablonec nad Nisou) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Kavčí hory (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dubá (Dubá) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Edvarda Beneše (Čakovice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Nízké lanové překážky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - 49. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     MŠ Šikulka (Česká Lípa) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Špitálská (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Mikulova (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Novosedlice (Novosedlice) - Nízké lanové překážky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ DUBÍ 1 (Dubí) - ULAC, Mágové, Taneční podložky, Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ ??? (???) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - 19. Spoltura - Sokolovna Horní Bradlo
     TS LYRA (Čelákovice) - Zvučení taneční soutěže - ZŠ v Čelákovicích
     MHDM Bublanina (ČR) - 48. Sportovní víkend - Sokolovna Horní Bradlo
     Veřejnost (Spofesta) - I. ročník turnaje Taneční podložky - DDM Delta v Pardubicích
     OD Andy (Česká Lípa) - Ozvučení happeningu - Pěší zóna v České Lípě
     ZŠ Resslova (Pardubice) - Předváděcí akce ULAC a TP - ZŠ Resslova
     ZŠ Staňkova (Pardubice) - Předváděcí akce ULAC a TP - ZŠ Staňkova



     Herní klub Exit a Maringotka (Ústí nad Orlicí) - Silvestr - Herní klub Exit
     ZŠ Bakov nad Jizerou - Lyžařský kurz - Hotel Krakonoš Rokytnice
     Taneční skupina LYRA (Čelákovice) - Předvánoční tancování - ZŠ Čelákovice
     Pardubická Ryengle (Pardubice) - Dětský koutek na Mezinárodní Taneční
     soutěži - Ideon Pardubice
     ZŠ Dubá (Dubá) - Zážitkový den - Běh 17. listp. - ZŠ Dubá
     Rekreační Areál Poslův Mlýn (Doksy) - Firemní akce - Taneční podložky
     - R.A. Poslův Mlýn
     USK VŠEM (Ústí n/L.) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     DDM Děčín - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Goju Ryu Karate (Praha) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Český atletický svaz (mládež) - Taneční podložky, ULAC, Riskuj - R.A. Poslův Mlýn
     Dvořákovo gymnázium (Kralupy nad Vltavou) - Škola v terénu - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Jaselská (Teplice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Metelkovo náměstí (Teplice) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     APALUCHA Vodárny (Praha) - Střelecké odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Neratovice (Neratovice) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Velké Březno (Velké Březno) - ULAC a Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Mittelschule Gohlis Leipzig (lipsko - Německo) - Střelecké odpoledne, Mágové
     a Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Gastrotechno Group (Ústí nad Labem) - Zážitkové odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bakov nad Jizerou - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Týnec nad Sázavou - Zážitkový den - R.S. Loutí
     MŠ Pražská (Doksy) - Zahradní slavnosti - MŠ Pražská Doksy
     OA Vynohradská (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     Gymnázium bratří Čapků (Praha) - Adaptační kurz - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Václavkova (Mladá Boleslav) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     SOŠ Inter DACT (Most) - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     Mažoretky (Praha) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     AC TEPO (Kladno) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     SK CHemička plavání (Ústí nad Labem) - Taneční podložky a nízké lanové
     překážky - R.A. Poslův Mlýn
     SK KYONGGI KWON (Telč) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     SKTO Volejbal (Duchcov) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Městské Dokské slavnosti (Doksy) - Taneční podložky, lukostřelba,
     nízké lanové překážky, foukačka, půjčovna loděk - R.A. Poslův Mlýn
     LT Anglického jazyka - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     LT paní Dieterové - Nízké lanové překážky,Mágové, ULAC a Taneční podložky
     - R.A. Poslův Mlýn
     Mažoretky Dobrotín (Dobrotín) - Mágové a Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     OMG TJ Horní Jiřetín (Horní Jiřetín) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     DDM Teplice (Teplice) - Noční hra Mágové a diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     OMG TJ Horní Jiřetín (Horní Jiřetín) - Nízké lanové překážky a ULAC
     - R.A. Poslův Mlýn
     OMG TJ Horní Jiřetín (Horní Jiřetín) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     DDM Velká Hradební (Ústí n/L.) - Nízké lanové překážky - R.S. Termit
     DDM Teplice (Teplice) - Nízké lanové překážky a ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Stříbrnická (Ústí nad Labem) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bakov nad Jizerou (Bakov nad Jizerou) - Výuka ULACu - Sokolovna v Bakově
     Gymnázium Ústavní (Praha) - Zážitkový den - R.S. Blaník
     ZŠ Týnec nad Sázavou (Týnec nad Sázavou) - Zážitkový den - R.S. Blaník
     ZŠ Benátky nad Jizerou (Benátky nad Jizerou) - Střelecké odpoledne
     - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ T.G.M. (Štětí) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ T.G.M. (Štětí) - Střelecké odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ T.G.M. (Štětí) - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ T.G.M. (Štětí) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠaMŠ Olbramovice (Olbramovice) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Benátky nad Jizerou (Benátky nad Jizerou) - Nízké lanové překážky
     - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Neratovice (Neratovice) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Litoměřice (Litoměřice) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Neratovice (Neratovice) a ZŠ 17. listopadu (Mladá Boleslav) - Mágové
     - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Neratovice (Neratovice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dukelská (Benešov) - Střelecké odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dukelská (Benešov) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Štětí (Štětí) - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Štětí (Štětí) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ 17. listopadu (Mladá Boleslav) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Nelahozeves (Nelahozeves) - Zážitkový den - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Jiřího z Lobkovic (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Nučice (Nučice) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Nučice (Nučice) - Střelecké odpoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dukelská (Benešov) a (Česká Lípa)- Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     Deutsche Schule Prag (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Špitálská (Praha) - Škola v přírodě - R.S. Blaník
     ZŠ Březno (Březno) - Škola v přírodě - R.S. Blaník
     ZŠ Dukelská (Benešov) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     R.A. Poslův Mlýn a Sbor dobrovolných hasičů Doksy - Dětský den
     ZŠ Letců R.A.F. (Nymburk) - Střelecké dopoledne - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Letců R.A.F. (Nymburk) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ E. Krásnohorské (Ústí nad Labem) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ U stadionu (Most) - Střelecké odpoledne - R.S. Termit - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ U stadionu (Most) - Taneční podložky - R.S. Termit - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Hloubětínská (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Heyrovského (Chomutov) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Březenecká (Chomutov) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     DHL - Firemní akce - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Dubá (Dubá) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Kravaře (Kravaře) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Březenecká (Chomutov) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Slovanka (Česká Lípa) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ A. Baráka (Lovosice) - Mágové - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Slovanka (Česká Lípa) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Slovanka (Česká Lípa) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ A. Baráka (Lovosice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bří Jandusů (Uhříněves) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Waldorfská (Brno) - Škola v přírodě - R.S. Zahradiště
     R.A. Poslův Mlýn (Doksy) - Logo a grafické materiály - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Fr. Plamínkové (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Poslův mlýn
     ZŠ Březenecká (Chomutov) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     Město Doksy a R.A. Poslův Mlýn - Parohatá města - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Zahradní (Choutov) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Zahradní (Choutov) - Střelecké dopoledne a diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Špitálská (Praha) - Škola v přírodě - R.A. Immanuel
     ZŠ Čelákovice (Čelákovice) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     Klub Celníků (Praha) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Neratovice (Neratovice) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ a Š Liběšice (Liběšice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Albrechtická (Praha) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Campanus (Praha) - Škola v přírodě - Penzion Pohlednička
     Pionýrská Skupina (Ústí nad Labem) - ULAC - R.A. Poslův Mlýn
     Gymnázium Josefa Ressla (Chrudim) - Taneční podložky - R.A. Poslův Mlýn
     Sdružení Dobrovolných Hasičů (Doksy) - Čarodejnice - R.S. Termit 25
     SZŠ a PŠ Mírová (Lovosice) - Nízké lanové překážky - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Palachova (Ústí nad Labem) - Soutěž na Tanečních podložkách - R.A. Poslův Mlýn
     MŠ Jaselská (Teplice) - Zdravotní služba - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Palachova (Ústí nad Labem) - Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Lingua Universal (Litoměřice) a Diesterweg GrundSchule (Pirna)
     - Nízké lanové překážky, Střelecké odpoledne a Diskotéka - R.A. Poslův Mlýn
     R.A. Poslův Mlýn (Doksy) - Půjčovna sportovního vybavení - R.A. Poslův Mlýn
     ZŠ Bakov nad Jizerou (Bakov nad Jizerou) - Škola v přírodě - R.A. Poslův Mlýn
     MHDM Bublanina (ČR) - Sportovní víkendy - Sokolovna Horní Bradlo
     ZŠ Olešská (Praha) - Lyžařský kurz - Horský hotel v Jánských Lázních


     Pardubická Ryengle (Pardubice) - Dětský koutek na Mezinárodním Tanečním
     Festivalu
     Restaurace MegaSportovka (Pardubice) - Propagační materiály hudebních večerů
     ZŠ Jiřího z Lobkovic (Praha) - Adaptační kurz - r.s. Poslův Mlýn
     LT Jitky Chválové - Materiální podpora a poskytnutí vedoucích - r.s. Blaník
     ZŠ F. Plamínkové (Praha) - Škola v přírodě - r.s. Blaník
     ZŠ Zbraslav (Praha) - Střelecké odpoledne - r.s. Poslův Mlýn
     Sportlines s.r.o. (Praha) - Materiální podpora a poskytnutí instruktorů od dubna
     do konce června, za čež nám tato společnost stále ještě dluží 76.000,- Kč
     Klub Multisportovců - Materiální podpora - Sokolovna Horní Bradlo
     Areál Židov (Pardubice) - Propagační materiály


HODNOCENÍ OD KLIENTŮ


Hodnocení školy v přírodě 16.4.-21.4. 2012
- R.S. Poslův Mlýn


Ubytování bylo standardní, za kladné považujeme každodenní úklid společných prostor pracovníky ubytovacího zařízení a také kuchyňku s varnou konvicí a ledničkou. Dále jsme také ocenili možnost přitápění v chladných dnech.
Strava - co se týče kvality i kvantity byla velmi dobrá. Dětem chutnalo a měly možnost si i přidávat, pouze měly připomínky ke kvalitě šťávy.
Spofesta - práce instruktorů Spofesta předčila naše očekávání. Jejich přístup k dětem byl profesionální a byl nad rámec jejich povinností. Všechny aktivity byly tak zajímavé a různorodé, že si každý přišel na své. Děti nejvíce zaujala hra ulac, bramball a mágové, samozřemě diskotéka a taneční podložky. Měly jsme možnost porovnávat práci a přístup k dětem s pracovníky konkurenční agentury ve stejném termínu a stejném středisku, a ten se nám nezdál tak skvělý, jak tomu bylo u nás.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na naší úžasné škole v přírodě!!! V porovnání s kýmkoli řadíme agentru Spofesta na první místo. Vřele ji doporučujeme všem, kdo mohou jejich práci využít, určitě nebudou litovat! My jejich dalších nabídek určitě využijeme i nadále. Za ZŠ Bakov nad Jizerou Ivana a Ilona

Hodnocení adaptačního kurzu 5.-7.10. 2011
- R.S. Poslův Mlýn


Ubytování a stravování: Ubytování pro jednu třídu šesťáků bylo vyhovující, i když pro starší děti bych s ním spokojena nebyla. Bydlení dívek a chlapců (6. - 9. roč.) v jednom objektu na jedné chodbě není šťastná volba. Problém nastal např. při sprchování, popř. při používání toalet. Vše bylo na místě řešeno a úspěšně vyřešeno. Stravování bylo vyhovující. Měla bych ale připomínky ke složení jídelníčku, tj. k večeři opečený párek, následující den ke snídani ohřívaný párek, ke svačině dvakrát po sobě marmeládový šáteček. Příště bych též vynechala dopolední svačinu a místo ní by měla být raději druhá večeře. Hlavní jídla byla chutná. Případné drobné výhrady – v den odjezdu děti nedostaly balíček na cestu. Od oběda do 19.00, kdy dorazily na hl. nádraží v Praze, dostaly pouze marmeládový šáteček!!!
Prostory pro výuku a sport: Byla jsem velmi spokojena, bylo dost učeben (ty jsme ani nevyužívali), tělocvična. V okolí bylo dost vhodných míst pro venkovní aktivity. Celý objekt byl pečlivě uklizen, pozitivně hodnotím i práci pana údržbáře, který okamžitě po nahlášení závady přišel a vše opravil.
Program: Program byl sestaven přiměřeně k věku dětí, byl pestrý a atraktivní. Repertoár her byl nevyčerpatelný. Děti i já jsem program hodnotila velmi kladně. Obzvlášť některé hry děti zcela nadchly.
Jedinou výhradu bych měla k tomu, že děti nedostaly odměny za soutěže, kterých se účastnily. Jediná odměna, kterou jste jim všem dali, byl přívěšek na klíče.
Kromě výše uvedené drobné výhrady nevím o ničem, co bych nehodnotila kladně. Je radost s vámi spolupracovat. Proto vás budu všude doporučovat.
Práce instruktorů: Bez připomínek. Obě holky byly vždy profesionálně připravené, dětmi oblíbené a s dostatečnou autoritou. Jen více takových!!!! O Jarkovi nemluvě!
Celkově hodnotím adaptační kurz velmi pozitivně. Budeme se těšit na spolupráci i v příštích letech.
Za ZŠ Lobkovicovo třídní učitelka 6.A. Helena Černá