Jsi Spofesta

Menu:

OCENĚNÍ
 Titul "KUCHYŇ ROKU" je  cena, kterou interně  udělujeme tomu  středisku, které  ubytovává akce pro děti,  ozdravné pobyty pro  seniory, apod. a ve  kterém nám v daném  roce nejvíce chutnalo.

 Na tuto cenu  nominujeme pouze ta  střediska a zařízení, ve  kterých jsme se v daném  roce sami stravovali
 v rámci našich akcí.
KUCHYŇ ROKU 2014
Penzion U SKÁLY (Kytlice)
KUCHYŇ ROKU 2013
R.S. BLANÍK (Louňovice)
KUCHYŇ ROKU 2012
KC IMMANUEL
(okr. Žďár n/S.)
KUCHYŇ ROKU 2011
R.S. LITES (Borovice)KAMKOLIV

Nemusíte s námi jezdit
na námi nabízená místa. Třeba máte svá oblíbená a od nás chcete jen uspořádání programu
a zajištění dospělého doprovodu. V tom
případě s vámi samozřejmě pojedeme
i do vašeho střediska,
na které jste zviklí.
JISTOTA

Pokud se rozhodnete jet na námi nabízené a doporučované středisko, můžete si bý jistí, že dostanete odpovídající ubytování i stravu. Že majitel ubikace je vstřícný v jednání a personál vám nezkazí váš pobyt. Vybíráme střediska čistá, zkrátka taková, kde je znát, že majitelům nejde jen a jen o to, jak z lidí vytřískat peníze a o své středisko se dobře starají. Hodnotíme ubytování, stravu, vstřícné jednání, ale také schopnost údržby a úklidu.
Takže, tak jako vám nějaké ubytování doporučíme, tak stejně snadno ze své nabídky vyřadíme ten objekt, který se našim kritériím zprotiví.
OCENĚNÍ
Titul "STŘEDISKO ROKU" - OPEN udělujeme tomu ubytovacímu zařízení (hotely, penziony, střediska, areály, tábořiště, kempy...), které nás v daném roce okouzlilo svým zázemím, kvalitou ubytování a stravy, čistotou vnitřní i venkovní, ochotou personálu a samozřejmě také tím, jak se majitelé o svůj komplex starají a jak se věnují budování, vylepšování, rekonstrukcím, apod.

Nominovat nějaké středisko na titul můžete
i Vy.

Nehodnotíme pouze střediska, ve kterých pořádáme akce. Jak tak trajdáme po naší zemi, tak navštěvujeme i jiná zařízení, a tedy hodnotíme i ta, do kterých se třeba nikdy s klienty nedostaneme. Příkladem je titul z roku 2013. Na tomto penzionu jsme nikdy nebyli jako hosté.
STŘEDISKO ROKU 2014
Penzion U SKÁLY (Kytlice)
STŘEDISKO ROKU 2013
Penzion NOVÝ MLÝN (Doksy)
STŘEDISKO ROKU 2012
KC IMMANUEL
(Žďár n/S.)
STŘEDISKO ROKU 2011
R.A. POSLŮV MLÝN (Doksy)
Miniaplikace
POZOR. U každého místa, kam rádi jezdíme, najdete označení jedné nebo několika hvězdiček. To není značení oficiální kvality ubytování. To je hodnocení naše, dle toho, jak se nám v daném místě bydlí, stravuje, jaké jsou prostory pro hraní her a sportování, jak je vstřícný personál, atd.
_____________________________________________________________________

                           DOKSY - okres Česká Lípa - Liberecký kraj
                          


Rekreační středisko s kapacitou 700 míst, se spoustou učeben, dvěma jídelnami, restaurací, dvěma zrcadlovými sály, s pláží u rybníka, ale hlavně se spoustou venkovních hřišť. Určitě vám bude chutnat zdejší kuchyně, a hlavně budete obdivovat, že je v tak ohromném areálu čisto, tráva stále posekaná, příjemná atmosféra a pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se směle obrátit na recepci nebo na animátorskou základnu a bude vám na 99% vyhověno...) To jinde nenajdete, aby se vám někdo věnoval ve dne v noci non-stop v tolika rozlišných záležitostech. A navíc.. každou chvíli je tu něco nového, co udělá rekreantům radost. Program pro vás zajistí animátoři, kteří nabízí i Au-Pair služby a také půjčovnu sportovního, táborového a hudebního materiálu.
Nově zde je obchůdek a masérna, nafukovací trampolína, chystají se badmintonové kurty a stálá střelnice, a mnoho dalšího...
Zkrátka a dobře, majitelé se o areál starají až neskutečně. Prostě peckový areál. Rádi bychom vám jej doporučili, ale sami bychom pak neměli kam jezdit..)))) Takže chválíme, doporučujeme, ale nejezděte...)))))))))))))))))
Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, letní tábory, semináře a konference, workshopové dílny, všemožné oslavy od narozenin až po svatbu.
_____________________________________________________________________

                           KYTLICE - okres Děčín - Ústecký kraj
                          


Luxusní penzion s kapacitou cca 45 míst v budově a dalších 80 míst v chatkách (každá chatka má přímotop). V budově na vás čeká restaurace s krbem, sauna a vířivka. Venku jsou samozřejmostí sportoviště, ale také je k dispozici pinkponkárna a třeba i udírna. Penzion má celoroční provoz s nedalekou sjezdovkou.
Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy a Silvestr, svatby, firemní akce, lyžařské akce a letní tábory.
_____________________________________________________________________

                           HORNÍ BRADLO - okr. Chrudim - Pard. kraj
                          


Není mnoho sokoloven, které by poskytovaly i ubytování. Tato má v patře šest pokojů po čtyřech lůžkách na palandách. Disponuje i vlastní kuchyní, společenskou a pinkponkárnou. Toalety a sprchy jsou samozřejmostí.
Nedaleko je krásný les, prales, lovecký zámeček...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění a letní tábory, přičemž musíte počítat s tím, že uvařit si musíte sami.
_____________________________________________________________________

                                      CHŘIBSKÁ - okr. Děčín
                                     


Příjemné a prostorné prostředí střediskanybízí širokou škálu využití k různým účelům. Přímo v areálu střediska je dostatek prostoru ke sportování a v neposlední řadě tu výborně vaří. Vřele doporučujeme a chválíme i ochotný a usměvavý a vstřícný personál včetně pana majitele.
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy a Silvestr, a letní tábory.
_____________________________________________________________________

                  ŘÍČKY v ORL. HORÁCH - okr. Ústí - Pardubický kraj
                 

Bouda se nachází v krásném přírodním prostředí obce Říčky. A zejména v zimě je to vynikající a levná záležitost nejen pro školní lyžařské akce. V létě se zde pořádají sportovní soustředění a tábory. Vybavení pokojů není nikterak luxusní, ale naprosto dostačující pro akce typu školy v přírodě apod. Kapacita přibližně 54 lůžek, prostorná kuchyně a jídelna. Dále zde najdete pinkponkárnu a lyžárnu. Je třeba si zajistit vlastního kuchaře.
Doporučujeme pro lyžařské akce, školky v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, oslavy, Silvestr...
_____________________________________________________________________

                           Trhová Kamenice - okr. Chrudim - kraj Pce
                                     


Špičkově zařízené středisko nabízí ubytování v hlavní budově s celoročním provozem, ale i v chatkách a srubech určených spíše k letnímu pobytu. Především vás zaujmou luxusně vybavené pokoje. K dispozici jsou učebny, a malá tělocvična, restaurace, venkovní hřiště, ale i molo k projížďce loďkou na vlastním rybníku.
Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy, svatby, Silvestr, firemní akce, letní tábory, a rodinné lyžování.
___________________________________________________________________

                                      HORNÍ BRADLO - okr. Chrudim
                                     


Ubytování v chatkách nebo zděných budovách o celkové kapacitě cca 300 míst. K dispozici jsou učebny, restaurace, velké koupaliště a vyhřívaný bazén, posilovna, ale také ohromné množství sportovišť. Středisko je zasazené v příjemném přírodním prostředí. POZOR: v areálu je nově zřízené luxusní wellness studio.
Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy, firemní akce a letní tábory.
_____________________________________________________________________

                                   ZDERAZ - okr. Chrudim - Pardubický kraj
                                  


Hotel s rehabilitací má kapacitu cca 70 míst v hotelu a asi 80 míst v ubytovně. Celý areál je obklopen krásnou přírodou s lesem hned po ruce. K dispozici je restaurace, posilovna, solárko, učebny a venkovní koupaliště. Hotel má celoroční provoz.
Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, rodinnou rekreaci, oslavy, Silvestr, svatby a firemní akce.
___________________________________________________________________

          ZDERAZ - Frymburk - okr. Český Krumlov - Jihoč. kraj
         


Hotel je situován přímo u břehu přehrady Lipno. Disponuje vlastní marínou a pláží. Ubytování nabízí v pokojích v přilehlých budovách a bungalovech. A to i v apartmánech. K dispozici je vnitřní bazén, sauna, posilovna, tělocvična, a dostatečný počet učeben. Samozřejmostí jsou i venkovní hřiště a celoroční provoz.

Doporučujeme pro školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, akce pro seniory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy, svatby, Silvestr a firemní akce.
___________________________________________________________________

          VYSOKÉ NAD JIZEROU - okr. Semily - liberec. kraj
         


Penzion je situován 100m od sjezdovky Větrov, která je vhodná pro začátečníky. Z této sjezdovky se snadno dostanete na sjezdovku Šachty, na které si rádi zalyžují i zkušení lyžaři. Penzion disponuje vlastní malou tělocvičnou a klubovnou. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita penzionu je 75 lůžek. K dispozici je také posilovna, sauna, vířivka, místo na pinpong a stolní fotbálek. Samozřejmostí je multifunkční venkovní hřiště a celoroční provoz.


Doporučujeme pro lyžařské kurzy a soustředění, rodinnou rekreaci, oslavy, školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní soustředění...
___________________________________________________________________

                                KRUCEMBURK-HLUBOKÁ - okr. Havl. Brod
                               


Reskreační středisko ve podobě stylové horské chaty je zasazeno v příjemném prostředí s nedalekým koupání v rybníce Hluboká. Okolí je vhodné pro pěší i cyklistické výlety...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění (potápěči a cyklisté) a letní tábory...
_____________________________________________________________________
                                JINDŘICHOV - okr. Jablonec n/N
                               


Chata vhodná pro letní i zimní radovánky se nachází nedaleko Jablonce nad Nisou, nedaleko sjezdovek. Pro letní vyžití je k dispozici hřiště...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, oslavy a lyžařské kurzy...
_____________________________________________________________________
                                JINDŘICHOV - okr. Jablonec n/N
                               


Chata vhodná pro letní i zimní radovánky se nachází nedaleko Jablonce nad Nisou, nedaleko sjezdovek. Pro letní vyžití je k dispozici hřiště...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, oslavy a lyžařské kurzy...
_____________________________________________________________________
                                JINDŘICHOV - okr. Jablonec n/N
                               


Chata vhodná pro letní i zimní radovánky se nachází nedaleko Jablonce nad Nisou, nedaleko sjezdovek. Pro letní vyžití je k dispozici hřiště...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, oslavy a lyžařské kurzy...
_____________________________________________________________________
                                JINDŘICHOV - okr. Jablonec n/N
                               


Chata vhodná pro letní i zimní radovánky se nachází nedaleko Jablonce nad Nisou, nedaleko sjezdovek. Pro letní vyžití je k dispozici hřiště...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, oslavy a lyžařské kurzy...
_____________________________________________________________________
                                JINDŘICHOV - okr. Jablonec n/N
                               


Chata vhodná pro letní i zimní radovánky se nachází nedaleko Jablonce nad Nisou, nedaleko sjezdovek. Pro letní vyžití je k dispozici hřiště...
Doporučujeme pro školy v přírodě, adaptační kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, oslavy a lyžařské kurzy...
_____________________________________________________________________