Menu:

OFICIÁLNÍ NABÍDKY KE STAŽENÍ ZDE 

PRO ŠKOLY, FIRMY, RODINY s DĚTMI, SENIORY, TÁBORY,
PRO PARTU KAMARÁDŮ...      Sjezdové lyžování, snowboarding a běžky jsou samozřejmostí. Oproti běžným lyžařským kurzům ale používáme i spoustu netradičních aktivit, jako například výuku na sněžnicích a hry na nich, sněžné hry a noční hry, stavění záhrabů a hry s lavinovými vyhledávači. Děti si vyzkouší klu-ski a třeba i Freeride, to vše pod dohledem certifikovaných instruktorů.
     O nic se nemusíte starat, dopravu, ubytování a stravu vám domluvíme bez nároku na odměnu pro nás. Nám hradíte pouze samotný výcvik, odpoledně večerní program včetně herního a sportovního materiálu, instruktory-animátory a zdravotníka včetně plně vybavené lékárny a služebního vozidla.


Uspořádáme pro Vás vícedenní vodácký kurz. O lodě a veškeré vybavení se nemusíte starat, vše zajistíme a zorganizujeme. Výlety na vodě se řadí k těm vůbec nejoblíbenějším a nejvíce vzpomínaným zážitkům.

Naučíme Vás ovládat loď, zastavit před překážkou, bezpečně sjíždět šlajsny, dozvíte se, jak bezpečně přežít cvaknutí.

V případě, že vodu uděláme pro děti ze školy, nemusí být jejich pedagogové zkušenými vodáky, veškerá odpovědnost na vodě je na našich instruktorech.

Můžete si vybrat, zda chcete na Raft, Kajak, nebo Kanoe...

Čekají Vás večery s táborákem, kytarou a hvězdami nad hlavou.

Délku programu lze přizpůsobit Vašim možnostem a požadavkům.

Zajistíme vám lodě i na stojatou vodu tam, kde se zrovna rekreujete.

NABÍZÍME VÁM VODÁCKÝ ZÁJEZD PŘÍMO NA MÍRU NA KRÁSNÝCH ČESKÝCH ŘEKÁCH A PO DOMLUVĚ ZORGANIZUJEME VÝLET I NA ZAHRANIČNÍ ŘEKY. ADRENALIN NA VODĚ SI S NÁMI UŽIJETE CELOROČNĚ, NEJČASTĚJI VŠAK V OBDOBÍ DUBEN – ŘÍJEN AVŠAK VŽDY S PŘIHLÉDNUTÍM NA AKTUÁLNÍ HYDROMETEOROLOGICKÉ PODMÍNKY.


BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ:
Každý sjezd řeky provádí proškolený a zkušený instruktor. Jeden instruktor má na starost max. 10 osob. Každý účastník je vždy řádně proškolen vzhledem k bezpečnosti jednotlivce i celé skupiny a to pro pobyt nejen na vodě, ale i jejím blízkém okolí (sebezáchrana, záchrana tonoucího, zásady bezpečného chování v okolí vodního toku a na jezu).
Na každý sjezd řeky jsme vybaveni záchrannými pomůckami a samozřejmě lékarničkou.

VÝBĚR VHODNÉHO VYBAVENÍ:
Dále je každý účastník vybaven vodáckým vybavením a to tak, že vybavení musí bezvadně sedět a není tak ohrožena vodákova bezpečnost. Základní vodácké vybavení, které před vyplutím dostáváte k dispozici se skládá z vesty, helmy a pádla. Každý vodák má vlastní pevnou obuv do lodi (přenášíme lodě, jdeme se občerstvit a to vše absolvujeme v pevných botách - např. staré botasky které se mohou namočit a neskouznou z nohy). Dále doporučujeme obléci takové oblečení aby vám bylo na celý den pohodlné, mohlo se namočit a chránilo tělo (při teplém počasí postačí pevné boty, kraťasy a tričko chránící ramena, aby nedřela vodácká vesta. V chladném počasí a při sjezdu ledovcových řek je navíc nutný neoprenový oblek - toušťka 3-5 mm s dlouhými nohavicemi - ten chrání před možnými odřeninami a hlavně velmi dobře izoluje teplo).

NABÍZÍME VÁM SJEZDY ŘEK NA TĚCHTO LODÍCH:
1) Plastové nebo nafukovací kanoe pro 2 osoby
2) Nafukovací rafty COLORADO pro 6-7 osob (vhodné např. pro školní skupiny - začátečníky)

ŘEKY:
S výběrem vhodné řeky vám rádi pomůžeme, stačí znát přibližný termín, počet osob a jejich věk.

VEDLEJŠÍ AKTIVITY:
Doprovodný program v místech nocování. Po dohodě zajistíme na celý zájezd kvalifikovaný zdravotnický dozor.


     Uspořádáme pro Vás jednodenní vodácký kurz. Naučíme vás ovládat jakoukoliv nemotorovou loď, zastait před překážkou, bezpečně sjíždět šlajsny, dozvíte se, jak přežít cvaknutí.

Pokud nemáte v městě, nebo jeho blízkém okolí rybník nebo řeku, uděláme pro vás vodácký kurz v bazénu, nebo na koupališti.