Menu:

OFICIÁLNÍ NABÍDKY KE STAŽENÍ ZDE 
POŘÁDÁME AKCE JAK PRO ZÁKLADNÍ, STŘEDNÍ A VYSOKÉ ŠKOLY,
TAK I PRO PRO ŠKOLKY      Nevšední intenzivní program, sestavený přesně podle vašich přání a našich zkušeností. Pojedeme s vámi kdykoliv a prakticky kamkoliv. Pro děti připravíme program na který jen tak nezapomenou. Čekají je soutěže a hry všeho druhu, sporty běžné i netradiční, lanové aktivity, noční hry bojové i vzdělávací, stejně jako stezky odvahy, hudebně povídací večer s folkovým písničkářem a hosty, workshopy, olympiáda vážná i recesistická, tancovačka s překvapením atd.
     My vám domluvíme dopravu, ubytování a stravu. Nám hradíte pouze zdravotníka s plně vybavenou lékárnou a služebním vozidlem pro případné odvozy k lékaři, instruktory včetně herního a sportovního materiálu. My vám děti zabavíme (noční hlídání samozřejmostí) a vy jste bez starostí a máte čas na výuku.
Vhodné i pro školky, samozřejmě s upraveným programem.


     Školami čím dál oblíbenější a využívanější způsob nástupu do nového kolektivu. Pomužeme Vám hravou formou stmelit kolektiv a vytvořit pouto mezi žáky a novými učiteli. Pomůžeme Vám vybudovat důvěru, která je základem pro spolupráci.
Cílem adaptačního kurzu je primární prevence mimo rámec školní docházky, dosáhnout vzájemné spolupráce ve skupině, dosáhnout rychlejšího odhalení schopností a dovedností jak jedince, tak i skupiny. Možnost jednodušeji nalézt své místo ve skupině, ale i předcházení sociálně patologickým jevům jako jsou šikana, kriminalita, alkoholismus rasismus...
     My vám zcela zdarma seženeme co nejlevnější dopravu, ubytování a stravu, nám platíte pouze program, materiál i vyškolené instruktory a zdravotníka s plně vybavenou lékárnou a služebním vozidlem pro případné odvozy k lékaři, a jste dále bez starostí. Navíc, v případě vašeho zájmu vám do týdne od ukončení pobytu zašleme hodnocení třídy i jednotlivců v ní, a budete-li chtít, i přístupu učitelů k žákům a opačně.
Adaptační kurzy děláme jak pro základní, tak pro střední školy.


      Sjezdové lyžování, snowboarding a běžky jsou samozřejmostí. Oproti běžným lyžařským kurzům ale používáme i spoustu netradičních aktivit, jako například výuku na sněžnicích a hry na nich, sněžné hry a noční hry, stavění záhrabů a hry s lavinovými vyhledávači. Děti si vyzkouší klu-ski a třeba i Freeride, to vše pod dohledem certifikovaných instruktorů.
     My vám zcela zdarma seženeme co nejlevnější dopravu, ubytování a stravu. Nám platíte pouze výuku + odpoledněvečerní program včetně herního a sportovního materiálu, vyškolené instruktory a zdravotníka s plně vybavenou lékárnou a služebním vozidlem pro případné odvozy k lékaři.


     Uspořádáme pro Vás a Vaše žáky vícedenní vodácký kurz. O lodě a veškeré vybavení se nemusíte starat, vše zajistíme a zorganizujeme. Výlety se třídou na vodě se řadí k těm vůbec nejoblíbenějším a nejvíce vzpomínaným zážitkům ze školy.
Naučíme Vaše studenty i Vás ovládat loď, zastavit před překážkou, bezpečně sjíždět šlajsny, dozvíte se, jak bezpečně přežít cvaknutí.
     Váš pedagogický dozor nemusí být zkušení vodáci, veškerá odpovědnost na vodě je na našich instruktorech.
Čekají Vás večery s táborákem, kytarou a hvězdami nad hlavou.


     Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací výlety. Jsme schopni zajistit exkurze v řadě podniků (elektrárny, automobilky, sklárny, pivovary, čističky, atd.).
     Dále si Váš výlet můžet zpestřit různými hrami. Vedle tradičních sportů si můžete vybrat z velkého množství dalších aktivit, a na školním výletě si je vyzkoušet pod dohledem našich zkušených instruktrů. Zajistíme dopravu, ubytování i stravu.


     Pojeďte se zabavit, odreagovat se, zrelaxovat se, poznat své kolegy, zkrátka, zahodit aspoň na chvíli starosti za hlavu.
     My vás odvezeme na příjemné místo, kde pro vás připravíme program, sportovní, zážitkový, adrenalinový a nebo jen relaxační. O nic se nemusíte starat, dopravu, ubytování a stravu vám domluvíme bez nároku na odměnu pro nás. Nám hradíte pouze program, materiál, instruktory a zdravotníka.


Zážitkové akce pro Vás uděláme jak na dvoře školy, nebo v městkém parku, tak za vámi přijedeme na Vaší školu v přírodě...

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE - turnaje všemožných sportů, tradičních i těch méně známých. Střelecká odpoledne (lukostřelba, vzduchová puška i pistole, prak, foukačky). Lanové aktivity, testování a výuka pravidel méně známých i těch nových sportů (Diskgolf, Český diskgolf, Speedminton, ULAC, Futlábr, skákací boty, apod.)

HRY VE MĚSTĚ A V PARCÍCH - hry za světla i za tmy. Hry plné dobrodružství, ;a napětí. Hry letní i zimní.

WORKSHOPY - naučíme Vaše děti drátkovat, vyřezávat ze dřeva i z Ytongových tvárnic. Mohou se naučit patchwork, vyrábět origami, a nebo se mohou jen naučit, jak komunikovat s lidmi, jak vysvětlit kamarádům pravidla her a mnoho dalších zajímavostí...

KONCERTY a ZÁBAVNĚ POVÍDACÍ BESEDY SE ZAJÍMAVÝMI LIDMI - zajistíme sólové umělce i hudební skupiny. Zprostředkujeme divadelní vystoupení, povídání se známými umělci i sportovci...

OSLAVY DNŮ DĚTÍ I ČARODĚJNIC... - oslavy plné soutěží a her, muziky i sportovních aktivit. U ohňů nebudou chybět kytary a hlavně spousta cen a odměn. Uspořádáme třeba i oslavu konce školního roku, a nebo přivítání toho nového. Stejně tak uspořádáme Mikulášské i Vánoční besídky, a samozřejmě nebudou chybět i náležité kostýmy.