Menu:

OFICIÁLNÍ NABÍDKY KE STAŽENÍ ZDE

 

CHCETE VE VAŠÍ ŠKOLE,VE VAŠEM REKREAČNÍM STŘEDISKU, VE VAŠÍ FIRMĚ,
VE VAŠEM MĚSTĚ, NA VAŠÍ OSLAVĚ, NEBO NA VAŠÍ SVATBĚ USPOŘÁDAT
NĚJAKOU KULTURNÍ AKCI?

Budete-li mít zájem, připravíme pro vás jakoukoliv akci "na klíč". Prostě od zajištění umělců, výroby propagace, zajištění a postavení pódia, posezení, osvětlení a ozvučení, požární a zdravotnický dohled a pořadatelskou službu.
A nebo vám zajistíme jen něco z toho, podle toho, jak potřebujete.


Připravíme pro vás poslechový koncert jakéhokoliv hudebního žánru. Oslovíme umělce dle vašeho přání a nebo vás překvapíme, podle vašich finančních možností.
Uspořádáme koncert mediálně známých skupin i sólistů, ale věnujeme se i začínající amatérské tvorbě...

V jiné kategorii jsou vystoupení neposlechová. Tedy taneční. I na tyto akce zajistíme taneční kapely od country po rockovou scénu.


Chcete ve vašem městě, obci, ve vašem středisku nebo ve škole založit nový festival? Pomůžeme vám nastartovat festivaly hudební, divadelní, taneční, ale i smíšené.
Máte-li již nějaký zaběhnutý festival a chcete jen naší pomoc v jakémkoliv směru, jsme tu pro vás.


Připravíme pro vás divadelní akci ve vašem divadle, nebo i v improvizovaných a třeba i venkovních prostorách. Můžeme pozvat všeobecně známou scénu, ale i méně známá divadelní uskupení.


Ve vašem divadle, kavárně, čajovně, tělocvičně, na táboře... pomůžeme uspořádat posezení se zajímavou osobností ze světa kultury a sportu (zpěváky a hudebníky, sportovce, malíře, tanečníky, básníky a spisovatele apod.).


Diskotéku pro děti, mládež i dospěláky, ale i tancovačku pro ty nejmenší. Disponujeme vlastním ozvučením i osvětlením. Uděláme pro vás diskotéku uvnitř i venku.


Uspořádáme váš ples. Maturitní, hasičský, podnikatelský apod.. Od propagace, přes zajištění hudby a doprovodného programu, až po občerstvení a pořadatelskou službu.


Umělci nemusí vystupovat pouze na koncertech a divadelních vystoupeních. Chcete udělat radost někomu k narozeninám? Pozveme zajímavou osobnost až k vám domů. Nebo jako hosta na tábor apod.


Ozvučíme jakoukoliv vaší akci od diskotéky, plesu, koncertu, až po svatbu, módní přehlídku, nebo konferenci...


Osvětlíme jakoukoliv vaší akci od diskotéky, plesu, koncertu, až po svatbu, módní přehlídku, nebo improvizované sportovní hřiště...


Zapůjčíme pro vaší akci pódium, volné nebo zatřešené. Zajistíme párty stany různých velikostí. I posezení dovezeme.


Zajistíme občerstvení na vašich akcích. Od diskték a plesů, až po festivaly a firemní akce - párky v rohlíku, plotny na stejky, grily na kuřata i na sele, lednice na nápoje...